JUNIORSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA 2017

Dátum: 30.11.2017

Miesto konania: ZŠ Komenského 113, Lipany   -   SOŠ Lipany

Registrácia do: 28.11.2017 

REGISTRÁCIA: formulár TU: https://docs.google.com/forms/ , alebo zaslaním základných údajov (meno, dat. narodenia, kategóriu a školu, klub alebo mesto) na email: crossmintonsk@gmail.com

Organizator: SAC, SbK Lipany, Lokomotíva Banská Bystrica

Partneri: Insport.sk, Rádio Šport

radiosportradiosport

 

 

Kategórie: U18 dievčatá, U18 chlapci, U15 dievčatá, U15 chlapci, U12, dievčatá, U12 chlapci

Prezentácia: štvrtok 30.11. 2017 od 8:00 do 9:10 hod.

Zahájenie: 9:15 hod.

Štartovné: 0€

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 (kat. U12 - Fun speeder)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 - 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U12 - kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 4 m vzdialených 9 m)

Ceny: Medaily, diplomy

Herný systém: základná časť: skupiny, play off: KO systém

Pravidlá: podľa platných pravidiel crossmintonu (hrať sa bude na skrátené sety do 11 bodov s dvojbodovým rozdielom)

Kontakt: Vladimír Pjecha - crossmintonsk@gmail.com

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (28.11.2017 - 20:00):

N R U12 chlapci (nar. 1.1. 2005 a mladší):
1 1 Ján Ščavnický - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
2 2 Marko Piskura - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
3 3 Branislav Bujňaček - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
4 4 Gabriel Legath - ZŠ Kysak
5 5 Filip Kopilec - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
6 6 Viliam Kopilec - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
7 7 Zdenko Grác - Spojená škola Mierová Svit
8 8 Marek Šimčák - Spojená škola Mierová Svit
9 9 Richard Roba - SbK Lipany / ZŠ Komenského 113, Lipany
10 13 Ľubomír Šoltís - Spojená škola Mierová Svit
11 18 Marko Klein - Spojená škola Mierová Svit
12 22 Timotej Kuzmik - Spojená škola Mierová Svit
13 .. Samuel Kic - Spojená škola Mierová Svit
14 .. Matúš Kuzmík - Spojená škola Mierová Svit

 

N R U12 dievčatá (nar. 1.1. 2005 a mladšie):
1 2 Lýdia Tobiašová - Gymnázium Lipany
2 3 Dáša Ammerová - Spojená škola Mierová Svit
3 4 Bianka Jančeková - Spojená škola Mierová Svit
4 7 Zuzana Uličná - Spojená škola Mierová Svit
5 8 Martina Jasenská - ZŠ Komenského 113, Lipany
6 9 Soňa Lipovská - ZŠ Komenského 113, Lipany
7 13 Klára Pacindová - Gymnázium Lipany
8 14 Nicol Križalkovičová - Gymnázium Lipany
9 17 Diana Baňasová - ZŠ Komenského 113, Lipany
10 19 Emma Martincová - Spojená škola Mierová Svit
11 20 Zoja Jacková - ZŠ Komenského 113, Lipany
12 25 Nikola Leskovjanská - Spojená škola Mierová Svit
13   Lesia Sobotová - Spojená škola Mierová Svit
14   Monika Grácová - Spojená škola Mierová Svit
15   Denisa Goleňová - Spojená škola Mierová Svit
16   Sára Kalászová - Spojená škola Mierová Svit
N R U15 dievčatá (nar. 1.1. 2002 a mladšie - žiačky ZŠ):
1 1 Rebeka Hudáková - Spojená škola Mierová Svit
2 2 Lívia Imrichová - ZŠ Kysak
3 3 Lesana Gajdošová - ZŠ Kysak
4 4 Katarína Daduľaková - ZŠ Kysak
5 5 Nina Šoltísová - Spojená škola Mierová Svit
6 6 Marianna Idesová - ZŠ Kysak
7 7 Sára Kicová - Spojená škola Mierová Svit
8 10 Katarína Vašková - ZŠ Kysak
9   Zuzana Čapóová - Spojená škola Mierová Svit
10   Petra Pristašová - Spojená škola Mierová Svit
11   Lucia Mudráková - Spojená škola Mierová Svit
N R U18 + U15 chlapci (nar. 1.1. 1999 a mladší):
1 1 Marek Puškáš - SbK Lipany
2 2 Juraj Huba - Spojená škola Sabinov / SbK Lipany
3 5 Emanuel Tobiaš - Gymnázium Lipany
4 6 Pavol Gajdoš - ZŠ Kysak
5 10 Adam Oros - ZŠ Kysak
6   Bruno Gonos - Súkromná spojená škola EES, Prešov
7   Martin Končar - Súkromná spojená škola EES, Prešov
8   Adam Síhelník - SOŠ Ostrovského, Košice
9   Erik Zemko - SOŠ Ostrovského, Košice
10   Milan Klembara - SOŠ Lipany
11   Damian Grančai - SOŠ Lipany
12   Bernard Tomčík - Gymnázium Lipany
13   Radoslav Gradeci - Súkromná spojená škola EES, Prešov
14   Rastislav Havrilla - SOŠ Lipany
N R U18 dievčatá (nar. 1.1. 1999 a mladšie):
1 2 Andrea Hubová - Gymnázium Lipany / SbK Lipany
2   Zuzana Pitoňáková - Súkromná spojená škola EES, Prešov
3   Stela Kovalčíková - SOŠ Ostrovského, Košice
4   Kristína Kimáková - SOŠ Ostrovského, Košice
5   Alexandra Síhelníková - SOŠ Ostrovského, Košice
6   Veroniaka Ďuricová - SOŠ Lipany
7   Barbora Iľaščiková - SOŠ Lipany
8   Frederika Ludviková - SOŠ Lipany

 

Flag Counter
TOPlist